środa, 17 kwietnia 2013

Piotrek już po wszystkich badaniach: krew, ekg, echo, rtg, jesteśmy po wizycie u anestezjologów - nie ma przeciwwskazań do zabiegów. Więc jutro cewnikowanie serca - jest to zabieg diagnostyczny w narkozie, a po nim w piątek - operacja. Opieka jest tutaj niesamowita, jesteśmy w szoku :) A tutaj to po prostu standard (zaznaczam, że jesteśmy w państwowej klinice, nie prywatnej). Można się bez problemu porozumieć po angielsku, część personelu zna jęz. polski. Piotruś pomiędzy badaniami bawi się w sali zabaw dla dzieci, z wizytą na oddziale byli klauni, którzy umilają czas dzieciakom zabawami. Można samemu ustalać dziecku posiłki z karty dań i zamawiać na kolejny dzień np. spaghetti itd. Przyjemna atmosfera, życzliwość ze strony lekarzy i pielęgniarek - człowiek zapomina o stresie. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, świetna organizacja... Cóż tu dodać... Jutro ważny zabieg, więc bądźcie z nami w modlitwach.

4 komentarze:

  1. Kochani, nie znamy się, ale odkąd tutaj kiedyś trafiłam, śledzę Wasze starania o zdrowie synka. Bardzo leżycie mi na sercu, może dlatego, że mam dzieci w podobnym wieku. Cieszę się, że już tam jesteście, że "już się to dzieje", modlę się o Was i życzę Wam z całego serca, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku! Sylwia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ściskam Was i wierzę, że wszystko pójdzie doskonale. Piotrusiu, wracaj do nas zdrów jak rybka. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego dla synka, wierzę że wszystko się powiedzie. Szybkiego powrotu do zdrówka ;) Jesteśmy z Wami.

    OdpowiedzUsuń