Jak można pomóc?

Informujemy, że Fundacja Cor Infantis zakończyła zbiórkę pieniędzy na operację, pobyt i leczenie w okresie okołooperacyjnym. Dziękujemy za pomoc wszystkim osobom, które zaangażowały się w naszą akcję. Fundacja z uzbieranych środków pokryje koszty operacji, biletów lotniczych dla Piotrusia i rodziców, pobytu Piotrusia i jego mamy w Klinice w Muenster, leków, które będziemy musieli wykupić po operacji oraz rehabilitacji, by Piotrek mógł odzyskać siły.

Jednocześnie zachęcamy do przekazywania na rzecz Piotrusia 1% podatku - jak co roku pomaga nam w tym Fundacja Serce Dziecka. Dzięki środkom, które wpływają co roku na subkonto Piotrka z 1% podatku, chłopczyk ma zapewnione stałe leczenie, pełną opiekę kardiologiczną - regularne badania, sprzęt diagnostyczny, zakup leków, dojazdy do poradni i do kliniki w Łodzi, pobyt rodzica na oddziale lub w szpitalnym "Hotelu Matek", gdy dziecko musi być hospitalizowane. Pomoc ta jest nieoceniona i dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają o Piotrusiu podczas corocznego rozliczania podatku.4 komentarze:

 1. "Albowiem Ja wiem, jakie myśli mam o was - mówi Pan - myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją" Biblia :) Błogosławię Cię Piotrusiu i Twoją rodzinę w Imieniu Jezusa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) Boże Słowo nigdy się nie myli, a nasz Pan jest wierny w swych obietnicach :)

   Usuń
 2. Chętnie włączyliśmy się do akcji "Nocnego Pływania" organizowanego przez WOPR z Wodzisławia Śl i wsparliśmy Piotrusia :) Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dzielny chłopaku! :)
  Z pozdrowieniami
  ekipa z Myjni Samoobsługowej DELFIN w Wodzisławiu Śl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy serdecznie za Wasze wsparcie :) Pozdrawiamy serdecznie!

   Usuń