piątek, 9 listopada 2012

Praca wre. Zbieranie funduszy na leczenie dziecka to wysiłek ogromny, czasochłonny i bardzo, bardzo wyczerpujący. Wspaniałe jest jednak to, że ludzie reagują pozytywnie i zmęczenie nie idzie na darmo. Codziennie osoby z całej Polski dzwonią i piszą pytając, jak pomóc, co bardzo mnie cieszy :) W poniedziałek będziemy wiedzieć, ile środków już zebrano - pamiętajcie, informację o stanie konta otrzymujemy raz w tygodniu i wynik przedstawiamy graficznie za pomocą zielonego paska. Jest to ilość pieniędzy zaksięgowanych "na bank" na koncie Piotrusia.
Po prawej możecie zobaczyć odnośnik do strony "siepomaga" - jest to serwis pomagający w zbiórkach, współpracujący z naszą fundacją, umożliwia dokonanie wpłaty w szybki i prosty sposób, nawet dla tych, którzy wpłacić chcą drobną kwotę, rzędu złotówki. Serwis nie pobiera prowizji - 100% wpłat trafia do Piotrka. Za pomocą tego serwisu chcemy zebrać 20 tys.zł.

W przygotowaniu jest kilka kolejnych imprez, które na bieżąco będziemy "reklamować". Mogę Was zaprosić już na koncert zorganizowany przez naszych przyjaciół z Chrzanowa:

8 grudnia, w sobotę, o godzinie 18.30 w chrzanowskim MOKSiR, w sali teatralnej zaśpiewa krakowski chór Syloe. To będzie drugi występ Syloe w Chrzanowie. Poprzednio gościli z repertuarem „Znaki. Zapytania”, który zapełnił salę teatralną chrzanowskiego Domu Kultury. Tym razem zespół zaśpiewa utwory z repertuaru: „Opowieść o narodzeniu”. Będzie to koncert kompozycji wskazujących na istotę zbliżających się świąt Narodzenia Pańskiego.

Po koncercie Syloe odbędzie się dobrowolna zbiórka pieniężna na operację serca 3,5-letniego Piotrusia Konefała.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz