poniedziałek, 10 grudnia 2012

Weekend upłynął pod znakiem imprez dla Piotrusia. Najpierw udałam się z moją siostrą Eweliną do Szuflady, gdzie o 20.00 rozpoczynała się impreza: "Gramy dla Piotrusia - Uratuj serducho!". Spotkałyśmy oczywiście znajomych i posłuchałyśmy dobrej muzyki. Serdeczne podziękowania dla organizatorów - Rafała i Artura, którzy przygotowali tę imprezkę. Dziękujemy wszystkim DJ, którzy tej nocy zagrali dla Piotrusia, właścicielom klubu oraz tym, którzy przyszli się bawić i wspomóc tym samym leczenie naszego chłopczyka :D Zobaczcie zdjęcia z Szuflady i przeczytajcie, co napisały media:

Z Szuflady pobiegłyśmy do domu, gdzie Krzysiek z maluchami ubranymi w ciepłe kombinezony czekał na nas - nadszedł czas na kolejną imprezę tego wieczoru: Nocne pływanie - Płyńmy po serce dla Piotrusia na basenie Nautica w Gorzycach. Długo zastanawialiśmy się, czy zabieranie dzieci na godz. 23.00 na basen jest dobrym pomysłem, jednak Piotruś nie pozostawił nam wyboru: chciał pojechać, nie było mowy o spaniu. Co do Paulinki - ostatnimi czasy stała się nocnym buszownikiem, więc w jej przypadku nie było większych przeszkód :)
Nie będę opisywać imprezy - zrobiły to doskonale media:


Dziękujemy Dawidowi i Krzyśkowi - pomysłodawcom tej imprezy, dyrektorowi basenu "Nautica" w Gorzycach - Panu Arkadiuszowi Poloczkowi, Monice za poprowadzenie imprezy, firmom sponsorującym akcję oraz całej załodze WOPR, masażystom i wszystkim, którzy przyszli pływać dla Piotrusia! 
Szczególne podziękowania za objęcie honorowego patronatu nad imprezą, aktywne uczestnictwo oraz ufundowanie nagród kierujemy w stronę Pana Tadeusza Skatuły - Starosty Wodzisławskiego oraz Pana Bogdana Marcinkiewicza - Posła do Parlamentu Europejskiego.

1 komentarz:

  1. Dzień dobry, postanowiłam, że w tym roku nie kupię prezentów dla swoich bliskich, a w zamian za to wpłacę na konto fundacji, dla Piotrusia. Będę też apelowała do swoich znajomych i na blogu, by robili podobnie, bo po co nam kolejne (ulotne) perfumy skoro mamy i chcemy mieć jak najdłużej absolutnie CUDOWNEGO i DZIELNEGO Piotrusia!

    OdpowiedzUsuń