wtorek, 18 grudnia 2012

Koncert w Wodzisławskim Centrum Kultury już za nami. Dziękujemy organizatorom imprezy za przygotowanie i obsługę koncertu. Dziękujemy osobom, które podarowały fanty na aukcje oraz wszystkim, którzy przyszli posłuchać dobrej muzyki, szczególnie tym, którzy wytrwali do końca, pomimo późnej pory i perspektywy poniedziałkowego wstawania do pracy i szkoły. Tym razem i mnie udało się wyrwać na chwilę z domu, gdyż dzieciaki zostały pod opieką babci. Do końca jednak nie zabawiłam, gdyż Paulinka po pewnym czasie zaczęła płakać i nijak nie dało się jej uspokoić. Piotruś również leżał w łóżku, ale nie mógł zasnąć, nie jest przyzwyczajony do braku obecności rodziców. Czekał.
Dziękujemy zespołom: Tabu, mOnly i Amsterdam, które zagrały specjalnie dla Piotrusia tego wieczoru. Mam nadzieję, że nieraz spotkamy się jeszcze na koncertach. Dobrze jest czasem wyjść z domu i trochę się rozerwać, a od kiedy zostałam mamą, praktycznie cały czas spędzam w domu z maluchami.

Nasze zdjęcia wyszły słabo, więc jeśli ktoś ma dobre - proszę o nadsyłanie na maila. TUTAJ odnośnik do relacji przygotowanej przez WCK, można znaleźć tam kilka ładnych zdjęć.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz