wtorek, 6 listopada 2012


Zapraszamy na wernisaż prac Pana Antka Filipowicza do Józefowa (gmina Ożarów Mazowiecki). Wernisaż rozpocznie się w Domu Kultury,  
18 listopada 2012 r. o godz. 16.00.AUTOR WYSTAWY
Studiował architekturę i inżynierię lądową. Jego pasją są: malarstwo (głównie pastel), pisarstwo (głównie opowiadania i wiersze), tenis (amatorsko). Jego prace malarskie znajdują się w wielu prywatnych zbiorach, od Warszawy po Los Angeles, czy Paryż. Wystawiał w Muzeum Historycznym Miasta Stołecznego Warszawy. Galerii New City w Warszawie. Miał wiele wystaw plenerowych. Jego obrazy poświęcone Warszawie zdobią gabinety Władz Miasta. Inne znajdują się w wielu kościołach, prywatnych firmach, kancelariach itp. Jest jednym z założycieli oraz prowadzi Stowarzyszenie Obywatelskie, które przywraca Stolicy dawne założenie urbanistyczne - „Oś Saską”. Wygrał dwa konkursy malarskie. Zdobył 5 nagród literackich.

Podczas spotkania zostanie wystawiona na licytację jedna z prac Pana Antka:

"Spichlerz babci Broni"

                     (zdjęcie obok)

Uzyskane z jej sprzedaży pieniądze zostaną przekazane na leczenie Piotrusia.Dziękujemy serdecznie Gabrysi i Antkowi za wielkie serce okazane naszemu Piotrusiowi i za wiarę, że "z Boską i ludzką pomocą sprawy znajdą szczęśliwy finał" :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz