niedziela, 4 listopada 2012

Kolejny pracowity dzień za nami :) Podsumujmy: kibice podarowali Piotrusiowi 465 zł, młodzież z naszej Filadelfii dorzuciła 500 zł, z pierwszego dnia "Wiatraków" wpadło ok. 1300 zł. A do tego mamy informacje, że uczniowie II LO w Wodzisławiu Śl. zebrali dla Piotrusia w ramach akcji "góra grosza" ponad 300 zł. Do zbiórki przyłączyli się także parafianie z Kaplicy pw. Św. Wawrzyńca z mojego rodzimego osiedla. Trwa jeszcze zbiórka na imprezie rycerskiej zorganizowana przez Opolskie Bractwo Rycerskie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórki, piekły ciasta, ofiarowały fanty i poświęciły nam swój czas :) A także wszystkim indywidualnym darczyńcom. Pamiętajcie, że nie otrzymujemy z fundacji danych o ofiarodawcach, dlatego nie jesteśmy w stanie podziękować wszystkim osobom i instytucjom imiennie.

Na "Wiatraki" przywieźliśmy 8 blach ciast (w zeszłym roku w dwa dni sprzedano 9 blach)... I nasze przepyszne ciasta sprzedały się w całości w pierwszy dzień :) Jak się można domyślić - właśnie pieczemy ciasta na jutro...

Dziś rano była u nas telewizja. Piotruś trochę się wstydził, ale powiedział kilka słów do kamery :) Paulinka nie miała z tym najmniejszych problemów.


I na koniec - dwie ciocie i wujek - zawsze na stanowisku, w pełnej gotowości - dla Piotrusia:)Dodane12.11.2012: Na festiwali uzbierano do puszek 1773,40zł (ciasto i datki) a dodatkowe kwoty z licytacji zostały przekazane bezpośrednio na konto fundacji przez organizatorów. Dziękujemy :)

2 komentarze:

  1. Super !!! Wy to macie powera :) Oby tak dalej !!! Ściskam cieplutko !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Również pozdrawiam i życzę DUŻO MOCY, uściski dla Piotrusia ;)

    OdpowiedzUsuń