czwartek, 29 listopada 2012

Akcja "Piotrusiowe serduszko musi bić" ciągle trwa!!! Jak wiecie, udało się wstępnie zgromadzić środki na pokrycie kosztów operacji (mogą się wahać zależnie od kursu euro od stycznia). Najważniejsze i najtrudniejsze za nami, będziemy mieć spokojne święta. Otrzymaliśmy dziś informację z kliniki, że na początku stycznia dostaniemy dokumenty z dokładnym terminem operacji.
Obecnie fundacja zbiera środki na:
- przelot (Piotruś będzie miał przecinany po raz kolejny mostek, będzie obolały - chcemy uniknąć wielogodzinnej podróży samochodem w trudnych warunkach atmosferycznych),
- zakwaterowanie - pobyt w klinice trwa zwykle od dwóch tygodni do miesiąca, wierzymy, że nie wystąpią żadne powikłania pooperacyjne i pobyt się nie przedłuży, ale również taka ewentualność może wystąpić...
- leczenie: aparat CoaguChek, paski do aparatu, nowe leki i rehabilitację - tego Piotruś będzie potrzebował po powrocie do Polski.

Koszty te zostaną pokryte z wpływów z zaplanowanych dla Piotrusia imprez i aukcji, w dalszym ciągu działa subkonto Piotrusia w fundacji Cor Infantis oraz SIEPOMAGA :)

Baw się z nami i pomagaj Piotrusiowi!

kliknij, by przejść do stron zespołów:

AMSTERDAM

mOnly

TABU

Pamiętajcie o akcji: ZOSTAŃ STRAŻAKIEM I URATUJ PIOTRUSIA (klik):

Uwaga! Unikatowa koszulka z logo akcji: PŁYŃMY PO SERCE DLA PIOTRUSIA!

(licytuj)

Kto przyjdzie w tej koszulce na basen Nautica 8 grudnia i przyprowadzi z sobą drugą osobę - dla obydwóch osób profesjonalny MASAŻ GRATIS :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz