poniedziałek, 19 listopada 2012

49.362 PLN - tyle mamy na subkoncie Piotrusia w COR INFANTIS :) 100% wpłat jest kierowanych na operację, Fundacja nie zabiera z naszych pieniędzy żadnych prowizji, pamiętajcie o tym!
Do tego trzeba doliczyć skarbonkę na siepomaga - tam mamy ponad 5000 PLN :) tu również całość kierowana jest do Piotrusia.

Moja skrzynka pocztowa pęka w szwach od maili - taki jest odzew na apel o pomoc w gromadzeniu rękodzieła na kiermasz:) Bardzo się z tego cieszymy, razem uda nam się "wyhandlować" jakąś ładną sumkę dla Piotrusia:) Jeszcze nie zdążyłam wszystkim odpisać - najpierw poranne wizyty lekarskie z Piotrkiem, a potem wyjazd do babci i dziadka, dzieci miały frajdę, a dziadkowie jeszcze większą:) Dopiero teraz ogarniam zaległości z dzisiejszego dnia.

Tymczasem dopinamy formalności związane z kolejnymi imprezami zorganizowanymi z myślą o Piotrusiu i już dziś możemy przedstawić Wam kolejne zaproszenia:)Pomysł tej imprezy narodził się kilka dni temu w głowie Rafała. Kilka telefonów, wymiana maili, rozmowa i dostaliśmy informację, że wszystko jest już gotowe:)
Dziś Rafał podrzucił nam gotowy plakacik. 

Od czasów, gdy bawiłam się na klubowych imprezach, minęło już wiele lat i zapewne wszystko pokręcę, chcąc opowiedzieć, kto i co będzie grał na tej imprezie:))) Dlatego po szczegóły odsyłam Was TUTAJ.

Zapraszamy do SZUFLADY :)Tego samego wieczoru będziemy pływać specjalnie dla Piotrusia! To już druga edycja nocnego pływania - inicjatorami akcji są Krzysiek i Dawid z wodzisławskiego oddziału WOPRu, którzy w porozumieniu z dyrektorem basenu "Nautica" w Gorzycach, przygotowali tę imprezę specjalnie dla ratowania małego serduszka:)
A przy okazji świętować będziemy 5-lecie istnienia basenu w Gorzycach:)

"Przyjdź 8 grudnia o godzinie 23:00 lub później na basen Nautica w Gorzycach i przyłącz się do pływania. Im więcej kilometrów w wodzie pokonamy, tym więcej pieniędzy sponsorzy przekażą na leczenie serduszka 3-letniego Piotrka z Wodzisławia Śląskiego. Pływamy do 5:00 rano!
Zapewniamy dobrą zabawę, konkursy z nagrodami a także miły poczęstunek."

Dołącz do nas na FaceBooku!

Przypominamy, że lista sponsorów tej imprezy jeszcze nie jest zamknięta. Zainteresowane firmy czy instytucje odsyłamy do organizatorów: 661 106 324 lub 792 280 692. Będą media, będzie miejsce na reklamę:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz